Návod na šťastný život Natálie Rottrové

24.06.2019

Říkáme to neradi, ale kupa lidí v životě nedělá to, co by je bavilo a dělalo šťastnými. Ono se tomu lepšímu a naplněnějšímu životu totiž musí jít naproti. Jestli tohle jití naproti z někoho vyzařuje 'na sto honů', je to vycházející pěvecká hvězda Natálie Rottrová.
K tomu, aby se umělecky odšpuntovala, musela opustit komfortní zónu, zkrotit trému, zvládnout stres a vystoupit v televizní show The Voice Československo 2019, kde se zapsala procítěnou interpretací skladby Andělská, jíž si sama doprovodila na violoncello. Tehdy si uvědomila, že chce dělat hudbu už jen podle sebe. Jasným důkazem je práce na právě připravované první sólové desce, která bude autentickým vyjádřením umělkyně, která vás chce svojí hudbou přimět k přemýšlení a kladení otázek. Dokonce nemá problém s tím, když jí budete oponovat, i tohle chce svojí hudbou způsobovat. Nebuďte překvapení, chystané album ponese název My a Oni, což jistou kontroverznost naznačuje. Že jde frontmanka jesenické kapely NoeRoads odhodlaně za svým snem, potvrzuje i to, že debutovou sólovou desku chce nahrát i s vaší pomocí a rozhodla se na vydání desky vybrat na Startovači. Dneska je na 80 % vybraných peněz, ale stále se můžete stát "spoluvydavateli", když ji podpoříte tady.
Tahle charismatická holka, co vystudovala na jesenickém gymnáziu, aktuálně žije v Olomouci, kde pracuje v sociální sféře, ale většinu volného času investuje do své největší vášně - hudby. Máme rádi tyhle buldočí povahy, které zpravidla vedou velice šťastné životy, o což se nejvíce přičiňují právě svojí pracovitostí a entuziasmem.
Mimochodem velký hudební úspěch si připisují NoeRoads, letos pronikli na lineup nejprestižnějšího hudebního festivalu world music v Česku, Colours of Ostrava (busking stage). To je na pořádný potlesk. Tipujeme, že Natálie si ve svém životě potlesku užije ještě hodně. Možná i od vás 20.7. ve Zlatých Horách v Edelu nebo 10.8. na Chřástalfestu.
Poslechněte si NoeRoads.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.