Natura Bar s technologickou novinkou

07.12.2019

Kavárnu Caffee Natura Bar (to je ta v Albertu) máme rádi, protože tam jsme nezažili obsluhu jinou než milou. Mají tam fajn kafe, slušnou nabídku dezertů, taky dětský koutek a dostatek parkování ;-) Akorát se tam nedá platit kartou. Ačkoli! Tramtadadá, od včerejška v téhle sympatické kavárně uspějete bez hotovosti. Zapomeňte však na něco tak staromódního, jako je platební karta, tady se bude platit leda mobilem anebo tedy tou ještě staromódnější hotovostí.
Česká platební aplikace Qerko zapíchla na Jesenicku svůj první špendlík. Jde o mobilní aplikaci přinášející svěží vítr do způsobu placení v restauraci, kdy vy jako host nepotřebujete přivolávat obsluhu. Stačí přes QR kód načíst útratu, klidně si ji vlastnoručně rozpočítat mezi spolustolovníky a na kliknutí si to svoje zaplatit. Nezdržovat sebe, nezdržovat obsluhu, a ještě pošetřit přírodu, protože účtenka vám přijde mailem.
Je to maličkost, ale pro positivJE velmi symbolická, je to další malý důkaz toho, že moderní věci se stále více prosazují i na Jesenicku, a to je moc dobře.
Takže milovníci kávy a dortů, stáhněte do mobilu appku Qerko a co nejdříve se vypravte do Natura Baru, proces placení je opravdu zábavný.
Tohle by jistě ocenily meníčkové restaurace, kde strávníci dlouho čekají na zkasírování, kde číšníci a servíky tráví u stolů nekonečné minuty času při rozpočítávání útraty. Hospodští, ozvěte se nám, pokud by vás to zajímalo.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.