Natálie Rottrová vydává z Anglie videoklip

21.12.2021

Můžeme být rádi, že mladá Natálie Rottrová nezůstala jenom u hry na violoncello, a že když se pustila do psaní vlastních textů, zkusila si je i zazpívat a on se to líbilo. Jeseník ji nejvíce zná jako charismatickou frontmanku NoeRoads a Jeseník by si měl uvědomit, že pro zajímavý život není tohle podhorské město (možná městečko) žádným limitem.

Je to rok, co se Natálie Rottrová nebála a vydala se do brexitem "vylepšené" Velké Británie. Takový přesun je v časech pandemie sám o sobě dost stresující, ne tak do země, která se právě aktivně zavřela před migrací. Tvrdá holka z Jeseníku si ale zvládla nový život na ostrovech zařídit.

Žije v Newcastlu a momentálně se živí jako baristka v kavárně. Nechává na sebe působit britský způsob života, hudební inspiraci hledá na koncertech, na nichž se snaží být kdykoli to jen jde. Anglie je pro člověka ze starého kontinentu podnětná, Natálii to přivedlo i k malování. Dokonce začala jezdit na skateboardu. To aby až se vrátí do Jesu, mohla začít navštěvovat jesenický skate park ;-)

Minulý týden se na druhé největší sociální síti odehrála premiéra jejího nového videoklipu Tryin', s jehož výrobou jí pomohli její angličtí přátelé. Ten klip je ryzí Made in UK, na což má "kulaté razítko", protože už ho hráli i na britském BBC Sounds! Kolik muzikantů z Jesenicka si tohle může říct?

Až si zase jednou někdo ve vašem okolí bude rvát vlasy, že žije v Jeseníku, pusťte mu písničku od Natálie Rottrové, holky, co se nebála jít ven. Z Jeseníku! ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.