NÁŠ TIP: Největší influencerka Jesenicka - Anna Neugebauerová

04.04.2021

Zeptejte se teenagera, čím chce být a hodně často vám řekne, že influencer. To je osoba známá na internetu, hlavně na sociálních sítích, kde svými videii, fotkami a texty ovlivňuje názory či chování svých fanoušků a sledujících.

S velkou jistotou můžete tvrdit, kdo je největší influencerkou Jesenicka! Je jí paní Anna Neugebauerová z Bělé pod Pradědem. Celoživotní fotografka se přes analog prokousala k digitálu, k práci s fotkou na počítači, dostala pod kontrolu Facebook, a dnes je vyhlášenou iReportérkou České televize. Její fotografie a videa z dění v Jeseníkách a na Jesenicku docela často pronikají do hlavních vysílacích časů ČT. V televizním archivu je pod jejím jménem dohledatelných téměř 11 tisíc záznamů, přičemž 859 z nich bylo na veřejnoprávní televizi odvysíláno. Protože mezi hlavní téma paní Neugebauerové patři příroda, můžete se s jejími reportážemi potkat nejčastěji v pořadech o počasí, případně v Dobrém ránu Čt... Fotky s panoramaty Jeseníků protlačila už i na konkurenční Novu ;-)

Už se jí podařilo zachytit několik unikátních snímků zejména hmyzu (motýlů), že byla kvůli zdokumentování výskytu požádána odborníky o sdělení místa pořízení fotky.

Pokud se kouknete na její profil na webu České televize, uděláte si představu, kolik času stráví Anna Neugebauerová v terénu, a pak asi i vy usoudíte, že když ne influencerka, tak rozhodně skvělá propagátorka Jesenicka rozhodně je.

Ještě pro jednu věc má paní Neugebauerová naše sympatie, řídí se mottem "na všem se dá najít něco krásného", to v positivJE děláme dnes a denně.

Děkujeme jí za její práci.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.