Myslík chce lepší vztahy škol a rodičů na Jesenicku

06.03.2018

Spolek Myslík www.myslik.org chce na Jesenicku vytvářet prostředí, ve kterém učitelé a rodiče navzájem komunikují, pomáhají si a společnými silami děti rozvíjejí. Podporuje rodiče, kteří se chtějí svým dětem od malička věnovat a lépe je připravit na život. Nabízí školám pomoc při zajišťování pestré výuky apod.
A právě Myslík spolu s oddělením školství Městského úřadu Jeseník sem přivádějí v tuto chvíli zřejmě největší kapacitu, pokud jde výchovu dětí, PhDr. Jana Svobodu. Tento špičkový psycholog, akreditovaný lektor, psychoterapeut a vysokoškolský učitel má mnohaleté zkušenosti s pedagogikou a prakticky denně přednáší na téma 'děti - mládež a jejich výchova'. Se svými semináři cestuje po celé republice a přispívá k tomu, že se nahlas mluví o tom, jakých chyb se rodiče při péči o rozvoj svých potomků dopouštějí. A nebojí se říkat věci, které rodiče neradi slyší.
Dr. Svoboda povede seminář 'Krizové situace ve výchově a výuce předškolního a mladšího školního věku pro pedagogy a rodiče' ve středu 14. března od 16.30 ve velkém sále ZŠ Průchodní v Jeseníku. positivJE má pár volňásků. Jsou-li tady rodiče školkových dětí, které chtějí nastavit zrcadlo svému rodičovství, ozvěte se. A mrkněte na internetu na videa s panem Svobodou, je dobrej! Třeba toto: https://bit.ly/2FyV8i0
Komu to nevyjde teď, tak vězte, že v dubnu do Jeseníku přijedou manželé Kopřivovi, další uznávaní odborníci na výchovu dětí (autoři knihy Respektovat a být respektován).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.