Martina Harbichová je psí máma

24.07.2018

Vy víte, že my víme, že Jesenicko je plné skvělých lidí. Ale někteří z nich jsou přece jen o kousek skvělejší ;-) To jsou ti nezištní, s otevřeným srdcem, připraveni pomáhat a nic za to nechtít.
To sedí na Martinu Harbichovou a její spolek Jesenické tlapky, který se už sedm let stará o nechtěné a zatoulané psy na Jesenicku. Výmluvná jsou slova Martiny: "Téměř denně se ozývají lidé, kteří potřebují pomoc s umístěním zvířete nebo s radou, co dělat, když pejska našli.". Každý nález či zatoulání zveřejňuje na sociální sítích a pes se buď vrátí k původnímu majiteli nebo je mu hledán nový domov. V tzv. dočasné péči jsou pejsci odčerveni, odblešeni, naočkování, načipování, případně se jim dostane další potřebné veterinární péče. Nové domovy Jesenický tlapky důkladně vybírají. To vše je financováno jen z příspěvků veřejnosti! Martina se o veškeré psy stará v klidu svého domova. Zvířata mají kvalitní potravu, měkký pelíšek a dostává se jim spoustu lásky.
Pokud to s vámi něco dělá, můžete Jesenické tlapky podpořit finančně (BÚ: 2301125797/2010), hodit se ale budou i kvalitní psí konzervy a pamlsky.
Velké díky Martině za to, co dělá.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.