Máme další medaile z Mistrovství Evropy a mistrovství republiky

16.05.2023

Jak se asi nadře profesionální sportovec na medaili z republikového nebo dokonce z evropského šampionátu, že? A jak se na obdobnou medaili nadře sportovec amatérský, co? Tak přesně to se povedlo zdejšímu malému oddílu sebeobrany, když se jeho sportovci vypravili na Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy. Tím malým oddílem je Jiu-Jitsu Jeseník a těch medailí je dokonce několik.

Na konci dubna se v Chomutově konalo Mistrovství ČR v bojových a obranných sportech, Jeseník do boje vyslal čtyři mladé vlčáky, kteří se postarali o dva cenné kovy. Mladí závodníci se v našlapaném startovním poli rozhodně neztratili a udělali jesenickému jiu-jitsu dobré jméno. Artur Vaculík získal fantastické zlato, Alex Vilímek si na krk pověsil cenné stříbro. Satisfakce za tréninkovou dřinu a skvělá motivace do budoucna.

O týden později se klub vypravil do San Marina, kde Jeseník reprezentoval na otevřeném Mistrovství Evropy. A opět to byla těžba cenných kovů ve velkém. Zlata si skvělými výkony vybojovali Tereza Hošková a Kateřina Ivanová. O stříbra sbírku rozšířili Petra Hošková s Rostislavem Ivanem. Kompletaci medailí uzavřela Kateřina Hromjáková, jíž se na hrudi houpala medaile bronzové hodnoty.

Ehm, potřebujete ještě nějaký důkaz, že i malý sport může získat velké medaile?

Foto (zdroj): Jiu-jitsu Jeseník

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies