Maličkost, která maká celý rok na pozitivním P.R. Zlatých Hor

16.12.2022

Tipujeme, že každý z vás na přelomu roku různými způsoby získá nejmíň dva kalendáře na nový rok. Nejmíň dva, klidně i čtyři ;-) V takové situaci přichází dilema, který z nich v následujících 365 dnech používat, protože průměrný český člověk spotřebuje asi tak jeden (slovy jeden) kalendář na rok :-)

Dobře to dělají ve Zlatých Horách, kde našli způsob, jak si elegantně zajistit nenásilnou sebepropagaci ve všech domácnostech obyvatel města. Potřetí vydávají vlastní kalendář, který snese označení Made in Zlaté Hory.

V premiérovém roce 2021 se o design postaraly současné fotografie z celého Zlatohorska. Letošní vydání zdobí historické fotografie opět ze Zlatých Hor a okolí. O ztvárnění kalendáře '23 se postaraly děti z mateřské školy Beruška a výtvarného oboru ZUŠ F. Schuberta. Každý týden příštího roku je tak ve stolním kalendáři opatřen obrázkem budovy, pamětihodnosti anebo turistického cíle z celého Zlatohorska.

Nápad Městských kulturních zařízení Zlaté Hory se rychle vžil, a tak se už potřetí každá domácnost těší, až od města dostane svůj výtisk kalendáře. Jejich distribuce probíhá právě v těchto dnech. Kdo byste měli zájem ozdobit svůj pracovní stůl dětskými obrázky s lokální tématikou, dostanete jej koupit v informačním centru ve Zlatých Horách.

Foto (zdroj): Zlaté Hory

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.