Lukáš Hejlík konečně na Lesním baru

19.06.2022

Neztotožňujeme se tak docela s tvrzením, že dobrý výrobek nepotřebuje reklamu. S jednou výjimkou - Lesní bar. Ten nepotřebuje reklamu, ten ji dokonce ani nechce. Vždyť Pavlíčkovi v některých letních dnech sotva stíhají doplňovat zboží.

V jistém slovy smyslu medvědí službu udělal Lesnímu baru gastroturista Lukáš Hejlík, který postnul na svém Facebooku reportáž z návštěvy Horní Lipové. Jeho video nasbíralo přes 3 tisíce lajků! Solidní zásah, který jistojistě přiláká další desítky turistů, co přijedou ochutnat pivko chlazené proudem studené vody a opéct si špekáček.

Lukáš se vydal se svojí Gastromapou na Lesní bar až po šesti letech svého fungování. Vyrazil na místo, kde lidé dokazují, že jsou poctiví a důvěřiví. Unikátní samoobslužný bar funguje už 15 let, za tu dobu zaplatily do kasičky desítky tisíc lidí. O Lipové se díky tomu šušká po celé republice.

Lukáš Hejlík měl nakonec jednu zajímavou myšlenku: "Mám radost, že Lesní bar táhne davy a učí lidi být dobrými.". Je to fakt, Lesní bar učí lidi poctivosti, to je kromě sycení a napájení velká přidaná hodnota.

Foto (zdroj): Lukáš Hejlík 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies