Lokální produkty plní balíčky 'Jesenické Vánoce'

09.11.2023

Naše každoroční dávka entuziasmu je projekt 'Vánoce Made in Jesenicko', kdy vyrábíme a dárkové kazety, jejichž obsah tvoří výhradně regionální výrobky. Celý proces od testování produktů, jejich kombinování do tří velikostí balíčků a následné balení je zábavné. Nejvíc ale hřeje, že můžeme místním srdcařům aspoň trochu vylepšit tržby.

Obsah letošních vánočních balíčků stojí na celkem jedenácti produktech od devíti výrobců. Jsme hrdí podporovatelé uznávající jejich pracovitost. Touto cestou posíláme pozitivní energii do Bukové, kde vaří pivo Albert Michler akciový pivovar. Do manufaktury Pepovy dobroty v Andělské Hoře, kde pro nás připravili Jesenické pesto a Škvarkové bochány. Držíme palce rapotínskému Duxovu chilli Jana Ducháčka, od kterého máme cibulové chutney. Za kávu děkujeme pražírně JeseníkCafe Kuby Točoně. Rádi do balíčků vkládáme Pfefferminz likér Kyla Bairnsfathera, a taky rybízové a jahodové marmelády Markéty Kubinové Z darů jesenických hor. Ze Starých Purkartic máme od Richarda Milerského medy i medovinu. Tradičním artiklem v našich dárkových kazetách bývá, a i letos je, oceňované Šípkové víno od Šárky Vybíralové a Romana Šeráka. Jediným nepotravinovým zástupcem jsou voňavá mýdla Marie Horáčkové z Mýdlárny Mlýnky.

Tak se nám zdá, že váš nákupní koších by šlo už solidně zaplnit regionálními produkty. Zkoušejte na ty místní bojovníky myslet a aspoň tu a tam je nákupem podpořte. Děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.