Lesní chaloupka - zajímavá alternativa pro vaše děti

28.02.2018

Je fajn, když rodiče dětí mohou vybírat z více typů vzdělávání, lhostejno, jde-li o školu mateřskou, základní, střední, či vysokou. Možnost volby je žádoucí, neboť napomáhá tomu, aby si každý našel to, co mu vyhovuje a co mu pomůže vést šťastnější život.
Skvělou alternativou předškolního vzdělávání je lesní klub Chaloupka v lese https://www.lesnims.cz/chaloupka.html, který funguje pro děti od 3 do 6 let a má své zázemí v dřevěné chaloupce v lese pod jesenickými lázněmi. Jednoznačně hlavním benefitem pro děti je fakt, že malý kolektiv tráví celý den v přírodě, prakticky za každého počasí venku na čerstvém vzduchu. Děti si pod vedením Kateřiny Macháčkové hrají, povídají, tvoří a učí se v lese, na louce, u tůňky i v chaloupce. Z návštěvníků tohoto unikátního zařízení nepochybně vyrostou jedinci mající velmi pozitivní vztah k přírodě a dost možná půjde o velké propagátory Jeseníků a Rychlebských hor, 3x sláva!
Mimochodem lesní klub Chaloupka v lese právě hledá nové děti, jejichž rodiče jim chtějí dopřát hodně intenzivní prožití všech čtyřech ročních období. Kdo chce více detailů, ozvěte se Katce.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.