Kupte si kalendář 2020 fotek z dronu Tomáše Neuwirtha

18.09.2019

Fandíme kvalitním lokálním věcem a to, co pro rok 2020 připravil jesenický Tomáš Neuwirth se svým dronem, je opravdu lahůdka, která ve světě nemá obdoby. Hodiny Tomáš strávil na obhlídkách exteriérů, hodiny nad nimi létal dronem, aby pak připravil 12 zajímavých fotografií a zkompletoval z nich úžasný kalendář 'Neobvyklé Jesenicko střemhlav 2020'. A že jsou to fotky výjimečné, potvrzuje i přes třicet různých ocenění, které už Tomášovy "ptačí" fotografie po celém světě posbíraly. Právě v neděli bude přebírat v Dubaji další z mnoha cen! To chcete mít doma.
Máme pro vás exkluzivní příležitost předobjednat si tento kalendář přímo na positivJE, a to za zvýhodněnou cenu 275,- Kč (běžná cena 300,- Kč). Máte na to jenom 7 dnů! Objednávky s heslem 'Kalendář' posílejte na positivje@positivje.cz nejpozději do úterý 24. září, kalendáře budou k dispozici od poloviny října. Vy si jím můžete ozdobit svoje pracoviště či pokoj, můžete jej darovat pod stromeček...
Jako zajímavost se na www.positivje.cz  podívejte na fotku, která v Tomášově výběru skončila na prvním nepostupovém místě, čili nese "smolné" číslo 13.
Celý kalendář si prohlédněte zde: https://www.tomasneuwirth.com/njs.html.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.