Krásné Vánoce taky od Míši Rotterové

23.12.2020

Už to vypadalo, že vám tady dnes pustíme nějakou tradiční koledu s obrázky Josefa Lady, ale ono to tak vůbec nemusí být. Ono to tak nemá být! Za tři roky už jsme na positivJE přinesli mnoho důkazů o tom, že hudba a umění vůbec mají na Jesenicku silnou pozici, tak proč si "neobjednat" vánoční písničku od někoho z místních? ;-)
Simsalabim - je to holka, měli bychom říkat mladá dáma, která má "tuhý jesenický kořínek", leč profesně a umělecky roste v jihomoravské metropoli Brně, kde nade vši pochybnost 'dělá to, co miluje', a kde žije, jak my říkáme, 'plnotučný život'.
Zariskujeme, když vyjmenujeme její aktivity, že na něco zapomeneme, takže než vás pozveme na supervánoční klip její kapely No Tiddlers, zkuste se třeba pro rok 2022 inspirovat činorodostí Michaely Rotterové. Jesenická rodačka je tedy zpěvačkou No Tiddlers, to dá rozum, ale je i moderátorkou brněnského Rádia Krokodýl, je herečkou taky brněnského Divadla Radost, je nadšenou moderátorkou živých akcí a už pět let stojí za charitativním projektem Šaty pro Krtka, který sbírá peníze pro Nadační fond dětské onkologie Krtek. Je vysoce pravděpodobné, že ten výčet není úplný, Míši se omlouváme, ale už vás hlavně zveme na její vánoční video.
Nasajte atmosféru, uvidíme se zase zítra. Jo a sdílejte video dál, vánoční nálady není nikdy dost.

#misarotterova #michaelarotterova #notiddlers #radiokrokodyl #divadloradost #satyprokrtka #brno #brnomilujejeseniky #jesenik #gymjes #gymnaziumjesenik #talent #vanoce #vanocniatmosfera #videoklip

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.