Kraj ocenil dva učitele z jesenických škol

28.05.2020

Učitelé si teď docela hrábli. Ze dne na den přišli o žáky a museli si k nim hodně rychle najít cestu (domů). Podle nás školství obstálo. Možná aniž to od sebe sami čekali, dokázali si učitelé, že použití digitálních technologií pro ně zdaleka nemusí být španělská vesnice. Koukali jsme, jak paní učitelky fičely onlajn :-) Každý jeden kantor u nás má malou pochvalu. Na velké pochvaly tady jsou jejich zřizovatelé.
Olomoucké hejtmanství, které pod sebou má střední školy, ocenilo učitele právě z tohoto vzdělávacího stupně. A abychom mohli spustit fanfárky, vůbec nevadí, že krajské ceny nijak nesouvisí s využitím moderních technologií během koronavirových "prázdnin". Jsou uznáním učitelské profese jako takové, která podle nás patří ke klíčovým pro správný rozvoj společnosti, a proto vám rádi zvěstujeme, že z rukou hejtmana Ladislava Oklešťka převzala cenu češtinářka Hotelové školy Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jana Kadeřábková a učitel odborných předmětů ze Střední průmyslové školy Jeseník Ladislav Šuška.
Už desátý ročník slavnostní akce hledá a oceňuje pedagogy ze středních, vyšších odborných, speciálních a základních uměleckých škol, dále také pedagogické pracovníky z dětských domovů, pedagogicko-psychologických poraden i domů dětí a mládeže, které mají sídlo v Olomouckém kraji.
Dvě medaile v okrese Jeseník máme, 3x sláva!

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.