Kraj na Jesenicku hledá nej turistické cíle

11.08.2019

K těm, o nichž to dneska je, se možná zpráva ani nedonese, protože řeč v ní je o cestovním ruchu. Ten, jak známo, právě ukrajuje z druhé poloviny svého vrcholu - letní sezóny, takže ti, co se starají o návštěvníky našeho regionu, teď asi mají jiné starosti než číst positivJE. Chápeme, doženete to na podzim.
Takže promluva k vám všech ostatním, kteří máte zpravidla volné víkendy, v létě a zimě můžete mít dovolenou, nemusíte plnit vrtochy rozmazlených turistů ... a tak. Olomoucký kraj chce alespoň symbolicky ocenit ty, kteří dělají čest našemu regionu a díky nimž roste reputace Jesenicka coby turistické destinace, potažmo se zvedá lokální ekonomika a my se tu máme čím dál lépe. Ceny Olomouckého kraje 2019 vyhlásily v cestovních ruchu 5 kategorií a Jesenicko má ve třech svá želízka. Nemáte chuť dát jim hlas? Tady a samozřejmě můžete hlasovat podle svojí zkušenosti, my doporučujeme se podívat i na zástupce okresu Jeseník. V kategorii 'Wellness' je to Balneo park Studniční vrch v Priessnitzových lázních, v kategorii 'Regionální produkt' je to Šípkové víno Jeseník a o cenu 'Místo pro letní dovolenou u vody' se uchází Rezidence U Jezera v Písečné. Myslíme, že oprávněné postupy do finálového klání, pojďme jim pomoc vyhrát.
Ono to přináší další publicitu a Jesenicko se tak dostává do hledáčku dalších a dalších lidí. Ti sem mohou přijet na dovolenou nebo se sem rovnou přestěhovat ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.