Kouzelná místa Jesenicka

09.05.2020

Jak Česko bohatne, přibývají také na Jesenicku stylová ubytování, designové koncepty, pohádkové chalupy lákající sem klientelu, která si dokáže velmi intenzívně užívat krásy své rodné země.
Velkou koncentrací nabídky takových míst disponuje cestovatelský portál Amazing Places. Na jeho stránkách najdete na 300 úžasných míst, z nichž některá leží v okrese Jeseník. Amazing Places dělá všem těm vyladěným ubytováním skvělou službu, protože oslovuje prémiový segment, v němž se prostě točí větší peníze. Lidé, kteří se ubytují v butikovém hotýlku, stylovém apartmánu či ve wellness resortu, jsou ochotni si připlatit za prvotřídní zážitek. Nemají problém utrácet za snídaně z lokálních produktů, jsou obvykle velmi lační po zážitcích a návštěvách vyhlášených turistických cílů a domů si pak odvážejí kromě vzpomínek i zavazadla plná místních výrobků. Patří mezi nejštědřejší importéry peněz do regionu.
Je pro nás potěšujícím zjištěním, že Jesenicko se může pyšnit třemi luxusními místy z nabídky Amazing Places. Designově vyladěný Penzion Na Palubě v Mikulovicích nabízí klid a pohodu ve vyladěných moderních apartmánech. Villa Regenhart z pro turisty atraktivního lázeňského města Jeseník, má ubytovaní, z něhož na hosty dýchne historická atmosféra kombinovaná s moderním místem pro relaxaci. To malebné Theresian Apartment v Ostružné, kde je 6 honosných apartmánů, najdete vhodné podmínky pro rodinnou dovču, víkend ve dvou i odfrknutí po pracovní cestě.
Dostat se na kouzelný seznam Amazing Places není jen tak, a je to hozená rukavice pro další majitele a provozovatele vyhlášených ubytovacích zařízení na Jesenicku, my v hlavě pár tipů máme ;-)

Foto (zdroj): Theresian Apartment

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.