Ještě jeden potlesk pro první linii - automechaniky

27.05.2020

Jsou to ještě dozvuky těch nejpřísnějších opatření, kdy koronavir uzemnil velkou část ekonomiky, a kdy do práce chodili skoro jen lidé z první linie - lékaři se zdravotníky, hasiči a policisté, sociální pracovníci, pošťáci, prodavačky a prodavači..., a taky automechanici značkového servisu Bosch AUTO - BPK.
Málo se to ví, ale tenhle autoservis má v celém okrese Jeseník na starosti servisování aut provozovaných Olomouckým krajem, v tomhle případě to znamená vozidla jesenické zdravotnické záchranné služby. Šikovné ruce opravářů, technika a nářadí rovněž ladí sanitky Jesenické nemocnice převážející pacienty, dodávky České pošty, které v koronakrizi neúnavně doručovaly vaše objednávky z e-shopů atd. Vozový park těchto institucí byl díky obětavosti zaměstnanců servisu vždy ve 100% technické kondici, připraven i v kritické době plnit svoje úkoly. Jednatel AUTO - BPK Tomáš Král označil za nejtěžší zajištění včasného servisu s nižším počtem pracovníků, protože část zaměstnanců byla doma na ošetřovném s dětmi, kterým se zavřely školy a školky.
Tak mi tleskáme do kanceláří a dílen AUTO - BPK a všem automechanikům a autoservisům přejeme rychlý restart jejich podnikání.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.