Ještě jeden důvod, proč přijít na konferenci positivJE FESTIVAL

23.11.2021

Myslíme, že hlavní lákadla čtvrteční konference positvJE FESTIVAL jsou vám dostatečně známa - tři debaty se špičkovými odborníky o tom, jak se tady můžeme zlepšit v řízení měst a obcí, jak můžeme zvýšit konkurenceschopnost firem a jak můžeme ve školách "vyrobit" lepší absolventy.

Chceme zmínit ještě jeden důvod, pro který to pro vás může být užitečné. V předsálí kina rozbalí své stánky čtyři subjekty, které mají nějaké páky, jak nám s těmi výše zmíněnými úkoly pomoci.

1) CzechInvest - je agentura mající v náplni práce podporu podnikání a investic, v našem případě to může být o unikátním spojení regionálního podnikání s tím mezinárodním.
Každá firma mající alespoň malou ambici dělat světové věci, si CzechInvest může vzít na pomoc.

2) OKLinka - je bezplatná služba pro obce, firmy, příspěvkové organizace... v Olomouckém kraji, kterým dovede radit a směrovat k financím pro projekty, a to přímo do Bruselu. Vždyť kdo se má ve všech těch dotačních příležitostech vyznat?

3) Inovační centrum Olomouckého kraje - představí na positivJE FESTIVALU rovnou dvě aktivity dostupné pro Jesenicko.
Platformu Platinn - jejímž úkolem je nabízet firmám s inovačním potenciálem odborníky schopné jim asistovat v různých oblastech, jako jsou například řízení procesů, marketing, obchod apod.
NašlápnuTO - je pro změnu platforma nabízející pomoc s rozjezdem podnikání mladých lidí, před nimiž na startu stojí spousta speciálních úkolů. Třeba byznys plán, třeba průzkum trhu, třeba marketingové strategie...

4) MAP Rozvoje vzdělávání Jesenicka - je všem aktérům vzdělávání na Jesenicku dobře známý, ale vždy se může hodit přijít si pro čerstvé informace, s čím vám MAP může pomoci a vlastně jaké plány má například na příští školní rok.

Co říkáte, není správný čas využít těchto subjektů k tomu, aby vaše snažení bylo ještě úspěšnější?
Přijďte (očkování, po covidu), vstupenky do kina ještě jsou. Ostatní nás můžete sledovat online.

Lístky do kina zde, lístky na online tady.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies