Jeseníky Region

04.07.2020

Na soutěži cestovního ruchu TURISTPROPAG za něj bralo zdejší sdružení cestovního ruchu bronzovou medaili, teď se s jejich čerstvým letním vydáním můžete seznámit i vy.
Jeseníky Region jsou sice noviny primárně určené turistům, ale hodně zajímavého obsahu si v nich najdou i čtenáři positivJE. Médium je plné článků o zdejších top turistických cílech, které moc dobře znáte, ale nechybí taky různé perličky a povídání o méně známých místech. Třeba se dozvíte, že je těsně před spuštěním dlouhodobá soutěž Cestoujeseniky.cz, v níž půjde o to, pěšky, na kole či na koloběžce absolvovat co nejvíce vytyčených tras, na nich se fotit a sbírat body. Dočtete se o tom, že pod Zlatým Chlumem se ukrývá možná i 3,5 tuny zlata, že Krizový kříž na Předním vršku v jesenických lázních je několikrát ročně nasvícen, díky čemuž se z něj stává unikátní místo, že v Rychlebských horách nad Zálesím vznikl menší bratr hornolipovského Lesního baru, že možná zvážíte návštěvu rozhledny Bukovka nad Rapotínem, že byste třeba za horšího počasí mohli navštívit šumperskou Laser Arenu... Plus nezapomínejte na to, že náš region Jeseníky je taky Králický Sněžník a je taky oblast Rýmařovska.
A máme nápad! Stoprocentně většina z vás ještě neviděla Jeseníky z ptačí perspektivy, že? V Šumperku a v Nové Vsi jsou letiště, co si tam objednat vyhlídkový let? My jen, že vám chceme dát tip na nevšední zážitek z toho vašeho rodného kraje ;-)
OK, kdo chce prolistovat Jeseníky Region, kliká sem https://bit.ly/3eXxwlV, kdo si je chce stáhnout v .pdf, najde je níže, kdo je chce fyzicky v tištěné podobě, musí jít do některého z informačních center. Tak pěkné léto.

Foto (zdroj): Pasovec

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.