Jeseníky budou mít nový web

21.11.2019

V naprostém utajení, se zapnutými rušičkami mobilního signálu, v místnosti bez oken a se zákazem z ní cokoli vynášet, se na 28. listopad chystá něco velkého.
To byl vtip, z první věty platí jen to datum. Ve čtvrtek 28. listopadu Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu představí a spustí nové webové stránky, a to přímo na doméně Jeseníky.cz, to je stylové!
Co čekat? Fotkami a videy našlapaný web, vyvedený v moderním designu a s několika novými sekcemi. Obsah samozřejmě zaměřený na návštěvníky Jeseníků, Rychleb a Králického Sněžníku, takže důraz na informace o turistických atraktivitách, lyžařských centrech, ubytovacích zařízeních... Chybět nebude sněhové zpravodajství a další velkou novinkou bude sloučení informací o kulturních akcích za celý Olomoucký kraj právě na webu Jeseníky.cz. A protože jsou všechny tipy na výlety vytvořeny na světové platformě Outdoor Activ, můžete se těšit na opravdu vyčerpávající informace, pokud jde o zpracování turistických cílů (mapa, profil, body zájmu, fotografie, tipy na další výlety, recenze, zajímavosti aj.).
Jako naladění zveřejňujeme krátké video a po velkém naléhání na sdružení můžeme ukázat alespoň kousíček nového designu webu. Tak si dejte do kalendáře úkol, 29. se podívat na www.jeseniky.cz.
A sdílet a zvát svoje přátelé a známé ze všech koutů Česka na Jesenicko!

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies