Jeseník našel talent, jmenuje se Kholleo

23.03.2019

Tak teď pozor, máme tu velký příslib! Sedmnáctiletý Pepa Khol z Domašova přerušil studium na jesenickém gymnáziu a z plných sil se pouští do svojí pěvecké dráhy. Klučinu si zapamatujte pod uměleckým jménem Kholleo. Sklízí u odborníků poklony a se svým čtyřoktávovým rozsahem je pro českou hudební scénu solidní talent.
Josef, který se na zpěv k paní Beťákové na ZUŠku v Jeseníku přihlásil sotva před osmi měsíci, se rázem chystá na konzervatoř, dostal laso od renomované pražské produkční agentury, skládá písničky, to je nejen pro něj pecka.
Líbí se mu těžké písničky zpěvaček, jako např. Celine Dion, Sia a Adele, nicméně už teď řeší hlavně vlastní tvorbu, sám si píše texty, tvrdě cvičí hlas, v únoru mu Marek Kačor s Tomášem Neuwirthem natočili videoklip ... všechno to trochu připomíná americký sen, na svém začátku. Tak rekapitulujme - 10 let hrál na klavír, ale pokukoval po zpěvu, pak velmi nesměle oslovil učitelku Běťákovou, snil o vlastních písničkách, o čemž se zmínil holčině ve frontě na koncertě Jasona Derula, ta ho motivovala, načež odvážně napsal dopis do studia, kde jeho zpěv zaujal, a tak dostal nabídku. Skoro jako hollywoodský trhák.
Podívejte se na klip 'Hold Me Now', volume doprava a sledujte možná zrod velké hvězdy českého šoubyznysu.
Pepo, jsi borec, ať ti to zpívá.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.