Jeseník má zástupce ve vlivné organizaci

21.03.2018

Víte, že Jesenicko má svého člověka v nejvyšších podnikatelských patrech ČR? Úspěšný manažer Bořivoj Minář je od roku 2014 viceprezidentem Hospodářské komory České republiky https://www.komora.cz/, která je největším, tudíž nejvlivnějším subjektem zastupujícím zájmy českých podnikatelů. Pan Minář je v komoře zodpovědný za zahraniční vztahy a podporu exportu, takže je často v čele četných obchodních misí mířících do zahraničí, anebo je hostitelem delegací přijíždějících do České republiky. Je-li v Jeseníku vedle pana Svozila (Fenix Group) někdo, s kým se můžete radit ohledně vašeho byznysu v cizině, pak je to právě Bořivoj Minář.
Zkušenosti v mezinárodním byznysu nasbíral ve Stomixu, který založil v roce 1993 a následně v roce 2011 prodal. Dnes je jediným majitelem společnosti Contechin, jež se zabývá dodávkou velkých investičních celků a technologií, třeba pro minipivovary.
Pokud hledáte mentora se světovými zkušenostmi, zajímejte se o Okresní hospodářskou komoru v Jeseníku, jíž je pan Minář předseda.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.