Jeseník má ve finále Miss OK Sáru Rapčanovou

16.09.2020

Pakliže sběr těch nejlepších zkušeností probíhá tak, že daný jedinec jednou či opakovaně vystupuje z komfortní zóny, pak jsme možná kápli na něco, co lidi, v tomto případě křehké dívčí středoškolské duše, vystavuje stresovým, a tedy žádoucím stavům zatraceně hodně.
Vždyť co je víc, než soutěž krásy, v níž na pódiu a v plavkách dáváte na odiv svoje tělo, předvádíte své dovednosti, odhalujete vlastní nedokonalosti a trnete, čím vás sestřelí porota? Respekt všem holkám.
Miss OK 2020 (OK = Opravdová Krása), která je striktně středoškolskou soutěží, má po castingu vybrány finalistky, a ty se horečně připravují na veliké celorepublikové finále. To proběhne 9. října na zámku ve Velké Bystřici. A? Stejně jako vloni (Simona Kamešová a Jitka Hoczová), má Jeseník opět v top 12 svoji finalistku! Je jí blonďatá Sára Rapčanová, která bude kromě našeho okresu reprezentovat Střední odbornou školu Olomouc, tu už 4. rokem studuje. Absolventka devítiletky na ZŠ Jeseník, pilná žákyně učitelky zpěvu paní Beťákové na jesenické ZUŠ a jinak taky náruživá lezkyně, se svojí finálovou účastí dotkne modelingu, kterému by se tahle půvabná slečna ani nebránila. Ovšem prioritou je studijní dráha, po maturitě Sára směřuje k vysoké škole, pravděpodobně to bude Brno.
Dělá nám radost zjištění, že Jesenicko je rodištěm krásných dívek a dam. Na důkaz připomínáme třeba účastnice velkých Miss ČR Martinu Rabenseifnerovou, Alenu Bohdálkovou či Veroniku Pompeovou. Ona estetika je holt nedílnou komponentou našich životů, tfuj tfuj tfuj, ať jí je co nejvíc :-)
Sáro, ve finále držíme pěsti.

Foto (zdroj): archiv Miss OK

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.