Jeseničtí Fake Your Destiny s prvním videoklipem

16.06.2019

Jesenická hudební scéna je pestrá, po celé léto se o tom budete moci přesvědčovat na různých festivalech, městských slavnostech a zábavách.
Dnes vám představíme mladou rockovou kapelu z Jeseníku, která právě vrhla na hudební trh svůj první profesionální videoklip. Punkrockový Fake Your Destiny (Jakub Sedli Sedlák - zpěv, Tomáš Alex Toul - kytara, František Franc Csillám - kytara, Roman Janočko - basa, Jakub Stavi Stavianis - bicí). Osazenstvo můžete znát z jejich zaniklého projektu Shit Drive, muzikanti ve Fake Your Destiny tak nějak restartují vlastní uměleckou dráhu, a právě s novým názvem se do toho opřeli více profesionálně, chtějí ve vysoce konkurenčním prostředí prorazit a dostat se i na větší akce typu letních open airů a taky do klubů.
Veškerý svůj hudební um svěřili do rukou Matěje Turcera z bratislavského PULP Studia, který z kluků vyždímal ještě víc, než mysleli, že v sobě mají. Obdobně to bylo při natáčení videoklipu k prvnímu singlu Alive pod producentskou taktovkou uznávaného Radima Věžníka.
S profesionálně nahranou skladbou a natočeným klipem se kapela chystá oslovit produkce a dramaturgy po celé ČR a zajistit si co nejvíce koncertů, protože teprve na pódiu to kluci umí rozbalit a střílet do diváků svoji energii hlavně díky charismatickému zpěvu Sedliho.
Nejbližší, ačkoli jen akustické, živé hraní je čeká 29. června na SOS Festivalu v areálu WooX.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.