Jesenický letňák je tento víkend útočištěm okresní hudební scény

13.08.2022

Tolin by mohl postavit hudební festival jenom na kapelách, v nichž sám účinkuje. A kdoví, jestli už nějakou takovou kulíšárnu v hlavě nechystá, s Letní kapelou, Pětičlenným triem a Axiosem by se na pódiu pár hodin zdržel ;-)

Žerty stranou, právě včera a dnes v jesenickém letním divadle ve Smetanových sadech pobíhá s páskou 'Pořadatel' někde mezi pódiem, zvukařem a stánky s občerstvením, aby dohlédnul na deváté pokračování ultra lokální přehlídky kapel geograficky striktně svázaných s okresem Jeseník.

Chřástalfest 2022 jede na plné pecky, včera se v opraveném letňáku, který sní o zastřešení, vystřídali Javor Band, New Aliquot, Zapomělsem, Zakázané sny, The Machine a A.K.T. Dneska se hudby chtiví návštěvníci dočkají dokonce osmi vystoupení. Začíná se v půl čtvrté, a pak se v rychlém sledu až po půlnoc pod světelnými rampami představí Černý tesák, Darshan, Comar in the Cube, Lights Off, DW8, Corridor, Headlock a sobotní noc uzavřou Real Deal.

Prosíme, nehledejte Tolina u vstupu, na prodej vstupenek dohlížet nemusí, protože vstupné je dobrovolné! To je další zajímavý unikát festivalu, tak u kasy nezapomeňte patřičně vyjádřit svoji podporu místní hudební obci.

Asi tak - Jeseník sobě!

Foto (zdroj): Chřástalfest 2022

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.