Jesenický Erik Meldik mezi nejvlivnějšími influencery ČR

27.07.2020

Lidé 40+ klidně můžou dnešní příspěvek vynechat, pravděpodobně už mu nebudou moc rozumět ;-) Mluvit totiž budeme o síle sociálních sítí, které už přes deset let dost dobře ovládá jesenický rodák Erik Meldik (Petr Melicherík).
Kluk, který se natáčením vtipných videí zabývá prakticky od vysoké školy, byl časopisem Forbes zařazen mezi 10 nejvlivnějších lidí českého Instagramu, a to tedy rozhodně stojí za lajk. Erik je v žebříčku na čtvrté příčce, internet ho už hodně dobře živí.
Pokud v Česku máte přes 600 tisíc sledujících, kterým servírujete zajímavý obsah, máte sílu docela hýbat s jejich nákupním chováním. Na druhou stranu platí, že musíte být v pohodě s tím, že kameru a foťák pustíte dost blízko do svého soukromí, není to pro každého.
Na online kariéře Erika Meldika je pro nás nejpozoruhodnější to, že se hodně vysoko v počtech fanoušků, sledujících a odběratelů drží tak dlouho. Navíc si po narození prvního syna vzal něco jako otcovskou dovolenou, na 2 roky téměř zmizel z éteru. Teď je každopádně zpět, jeho práci najdete kromě Instagramu taky na Youtube a Facebooku a zpět jsou i ViralBrothers.
Vy mladí, kteří sníte o kariéře influencera, se na Erikově dráze můžete hodně inspirovat, je to dneska už vlastně bard českého internetu dělající jenom věci, které mu dávají smysl, ačkoli sám přiznává, že ne vždy tak tomu bylo, chvílemi to bylo hlavně o penězích. To se ale dá pochopit, nemyslíte? Tenhle kreativní týpek byl u toho, když Češi začínali objevovat Youtube.
Jedno z aktuální videí virálních bratrů o růžovém BMW níže.

Foto (zdroj): Instagram Erik Meldik

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.