Jesenický apartmánový 6bits je prémiové, plně digitalizované ubytování bez kompromisů

17.08.2023

V souvislosti s rostoucí popularitou Jesenicka coby turistické destinace, je pro region důležité nabízet služby ve všech cenových a kvalitativních hladinách. Jak se říká od stanu po pětihvězdičkový hotel. Potřebujeme, aby sem jezdili zástupci všech ekonomických skupin. Nechceme Jeseníky jen pro nízkorozpočtové batůžkáře, ani jen pro bohaté snoby ;-)

O zaplnění mezery v nabídce luxusního ubytování od 1. července usiluje nový aktér v nabídce Jeseníku - apartmánový dům 6bits Apartments, který najdete v ulici U Kasáren. Moderně vyhlížející budova šikovně zapracovaná do okraje sídliště má ambici přispět k tomu, aby návštěva regionu byla pro hosty výjimečným zážitkem a nezáleží, jestli je sem přivedou hory, pracovní cesta, lázeňské procedury nebo návštěva příbuzných.

Zážitek pro ubytované, kteří si mohou vybírat ze šesti luxusně vybavených apartmánů různých dispozic, to bude už po samotné rezervaci termínu. Myšlenkou stojící za projektem je totiž naprostá automatizace všeho. To by mělo hostům a vlastně i provozovateli výrazně zpříjemnit celý proces objednání-bydlení-odjezd. Od momentu, kdy zákazník vybere apartmán a termín, obdrží automaticky generovaný unikátní čtyřmístný pin, provede online check-in, a pak už si jen užívá pobyt. Apartmánový dům je tak chytrý, že před vstupem návštěvníka do budovy je všechno automaticky připraveno (ohřev vody, topení, ventilace, žaluzie, alarm…). Mimochodem v domě je přes tisíc ovládacích prvků v podobě čidel a vypínačů. Ona několikráte zmiňovaná moderní technologie ale není vše. Majitelé mysleli na oku lahodící design i na malé, leč podstatné drobnosti, jako například spaní v příjemném damaškovém povlečení v prodloužené délce. A takových maličkostí jsou stovky.

Ani se nechceme rozepisovat o samozřejmostech, jež má prémiové ubytování v ceně. Určitě počítejte s vyhrazeným parkováním, vyladěným interiérem vynikajícím v dokonale čistém prostředí, rychlým internetem a smart řešením ovládání tepla, světel a venkovních žaluzií apod. Jeden z apartmánů dokonce disponuje privátní saunou, některé mají venkovní terasu a všech se bude týkat příjemná zahrada, až stihne vyrůst.

Čím více času hosté ušetří díky bezobslužnému chodu budovy, tím víc si budou moci užívat funkční design apartmánů, na jejichž budování se podíleli šikovní místní řemeslníci. Celkem na projektu pracovalo přes 30 regionálních firem a živnostníků. To byla i strategie investorů, v maximální míře zapojit lokální materiály a zdejší firmy.

Tipujeme, že mít tak Airbnb jenom tenhle typ chytrého ubytování, zmizely by reklamace na nepředání klíčů, nevytopené místnosti, pomalý internet apod. Jeseník díky 6bits Apartments zapisuje na mapu ubytovacích kapacit zajímavou alternativu.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies