Jesenicko má adepty na Czech Hotel Awards

25.01.2020

Pokud jste v ekonomickém řetězci jakkoli angažováni v cestovním ruchu na Jesenicku, budete se určitě zajímat o kvalitu ubytovacích zařízení. Jejich nabídka má být pestrá, jako je pestrá skladba návštěvníků regionu. Ti poptávají dřevěné chatky, vytuněné apartmány, klasické hotelové pokoje, stejně jako ubytování v rodinných penzionech a chalupách.
Pro ty, kteří sem míří do hotelů, může být určitým vodítkem počet hvězdiček, cena za pokoj, hodnocení zákazníků... nebo ocenění Czech Hotel Awards. Soutěž každoročně hledající hotely v kategoriích 3, 4 a 5 hvězdiček, v kategorii Wellness&Spa a kategorii Congress. Zcela logicky se pro rok 2020 uchází o titul Czech Hotel Awards i několik hotelů z okresu Jeseník.
Nám by se líbilo, kdybyste o dobrých hotelech našeho regionu věděli a směřovali jste do nich přijíždějící návštěvníky, a těmto hotelům by se hodilo, kdybyste pro ně hlasovali tady na tomhle linku, a to do 2. února.
Pojďme se tedy podívat, kdo za okres Jeseník je mezi nominovanými. Wellness & spa hotel Villa Regenhart (Jeseník), Hotel Zlatý Chlum (Česká Ves), Hotel Villa Grohmann (Lipová-lázně), Hotel Starý Mlýn (Dětřichov), Hotel Stará Pošta (Bělá pod Pradědem), Hotel Slunný Dvůr (Jeseník), Hotel Slovan (Jeseník), Hotel Praděd Thamm (Zlaté Hory), Hotel Praděd (Jeseník), Hotel Křížový vrch (Jeseník), Hotel Helios (Lipová-lázně), Hotel Franz (Rejvíz, Zlaté Hory), Hotel Červenohorské sedlo, Hotel Andromeda (Ramzová), Horský hotel Skiland (Ostružná). To není málo, že?
Tak pokud to v některém z nich znáte a líbí se vám, proklikejte se na něj na stránkách soutěže a dejte mu hlas, jde nám přece o společnou věc ;-)

Foto (zdroj): archiv Czech Hotel Awards

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies