Jesenicko, jdeme na to

01.01.2021

Není to pokus o výčet novoročních předsevzetí, na ty už nehrajeme, tohle jsou plány, kam se v tomhle roce chceme s positivJE posunout.

Dlouho o tom přemýšlíme, snad tenhle veřejný příslib pomůže k tomu, že to zrealizujeme :-) Chceme na náš web a Facebook dostat více pozitivních informací, protože ony jsou. Zvažujeme proto zapojení i vás - fanoušků, abyste nám pomohli tvořit obsah, třeba jen posíláním tipů, třeba psaním samotných článků. Je to dobrý nápad, půjdete do toho?

Každopádně od nás máte 365 pozitivních příspěvků jistých :-)

Jako úplnou novinku spouštíme vlastní positivJE NEWSLETTER! Kdo chcete být ještě blíž pozitivnímu Jesenicku, objednávejte si elektronický týdeník zdarma zde: https://bit.ly/3aXNUU8.

Jak jsme v listopadu pořádali positivJE FESTIVAL, tak během roku chystáme tematická diskusní setkání, která naváží na tři festivalové panely - smart region, moderní vzdělávání a inovativní byznys. Tahle aktivita rozhodně vyvrcholí na podzim positivJE FESTIVALEM 2021, těšte se! Snad už se potkáme fyzicky v sále kina.

Kvůli zavřeným školám nám v tomhle školním roce neběží přednáškový seriál pro středoškoláky - positivJE MOTIVATOR, tak se ho možná pokusíme překlopit do nějakého videoformátu na našem youtubovém kanále positivJE TV. Ostatně už teď tam najdete hodně videí se zajímavými osobnostmi okresu Jeseník.

A to je náš další plán - zvýšit počet úspěšných lidí, o nichž se na positivJE dočtete, protože přátelé, náš seznam jmen je hodně dlouhý. Chceme vás z Facebooku dostat více na náš web, připravte se na nejen kosmetické úpravy www.positivJE.cz, protože kvalitní obsah je králem.

Pro všechno výše zmíněné potřebujeme růst v počtech fanoušků a čtenářů, takže kdybyste byli tak laskaví a zmínili se o nás svým přátelům, nám by to bodlo ;-)

Všem, kteří do nového roku vstupujete s plány a předsevzetími, jak budete v roce 2021 lepší, úspěšnější, zdravější a krásnější... moc držíme palce.

#novyrok #rokpositivje #jesenicko #roknajesenicku #planyna2021 #predsevzeti2021 #lepsijesenicko #jesenikjezaodmenu

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.