Jesenické Šípkové víno třetí mezi Živnostníky roku Olomouckého kraje 2020

15.12.2020

Jeseník si připsal jeden krajský úspěch na prestižní podnikatelské soutěži Živnostník roku, která v České republice běží už 15 roků, a kromě celostátního kola hledá zajímavé podnikatele i v regionech.
Za rok 2020 si ze slavnostního vyhlášení MONETA Živnostník roku 2020 Olomouckého kraje odnesla skvělý bronz Šárka Vybíralová. Ta se svým partnerem Romanem Šerákem v České Vsi vyrábí Šípkové víno, se kterým trefila díru na trhu a sklízí s ním hodně úspěchů. Rodinná firmička z Jeseníku se zpracováním sušených šípků zabývá od roku 2011 a dneska je zřejmě největším evropským výrobcem vína ze šípků. Dosahuje toho především kvalitou produktů, a také pestrostí příchutí. Na jejich e-shopu či v obchůdcích s místními výrobky dostanete kromě šípkového třeba víno z rakytníku, meruněk, jahod, švestek, borůvek, malin..., specialitou jsou dochucovaná vína, jako konopné, čokoládové, kávové apod. Jejich přírodní nefiltrovaná vína jsou vyráběna 100% přírodní cestou.
Kdo ještě nevíte, měli byste zkusit, jak chutná ovocné víno od bronzové živnostnice Olomouckého kraje Šárky Vybíralové :-)

Foto (zdroj): MONETA Živnostník roku 2020

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies