Jesenické podnikatelské naděje, vstupte do Startup Klubu

11.11.2019

Poprosíme o pozornost všechny ty, kteří v hlavě nosí nějaký podnikatelský nápad, který už třeba mají i trošku rozpracovaný, aby seriózně zvážili, jestli si o své záměru nechtějí pohovořit s odborníky z CzechInvestu. Lidi, začít podnikat nikdy nebylo tak lehké a zejména pokud se vaše úvahy týkají internetu, služeb, dat či technologií vůbec, pojďte do toho.
Startup Klub je networkingová platforma propojující začínající podnikatele s investory a osobnostmi byznysu. Ve spolupráci je v ní aktivní CzechInvest, Ministerstvo průmyslu a obchodu a také Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. Pořádající agentura ESMEDIA Interactive právě sbírá přihlášky na casting 'UP Business Camp 2019' a vy se můžete registrovat zcela zdarma (do 20.11.) zde. Pokud zaujmete porotu, která vybere 8 finalistů, můžete se mj. ucházet o hlavní cenu. Tou je 100 tisíc korun na webové řešení nebo mobilní aplikaci k vašemu projektu. Celkem tři nejnadějnější startupy pak dostanou příležitost odprezentovat svůj záměr investorům na Business Plesu v Olomouci (24.1.2020).
Kdyby z toho nebyla ani výhra, ani úspěch v castingu, bude z toho čas věnovaný přemýšlení, v čem byste mohli podnikat, a to je skvělé využití času. Jako podnikání mladých lidí na Jesenicku zatím moc nefrčí, tak to změňme. Kdo se hlásí?

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.