Jesenické koupaliště zkvalitní služby

14.04.2019

Ehm, zrovna teď se to zdá jako nemístné téma, ale nebojte se, ono to jaro, a nakonec i léto na Jesenicko dorazí a pak se nám budou hodit všechna koupaliště, bazény i přírodní vodní plochy.
Městské koupaliště v Jeseníku prošlo před pár lety významnou modernizací, pokud jde o samotný bazén, druhá fáze úprav se více týká okolí bazénu a ty je potřeba dotáhnout. Nejzásadnější změnou bude konečně trocha stínu, který na ploše tolik chybí. Zajistí ho lehká dřevěné odpočívadla a do budoucna i stromy, které budou vysázeny. V areálu přibude druhý bufet s občerstvením, aby v letním parnu, kdy je koupaliště plné lidí, nebyly dlouhé fronty. Kosmetickou, ale rozhodně vítanou změnou, by se mělo stát prodloužení času, do kterého mohou lidé být ve vodě. Ze stávajících 19.00 se změní na 19.30 hod., vodomilové jistě ocení.
Kromě toho se na vedení Technických služeb diskutují další možné novinky, jako by mohly být venkovní převlékárny, půjčovna lehátek a slunečníků ... Koupaliště je určitě kam posouvat a stojí to za to i při relativně krátkém létě, které holt v horách bývá.
Zaměstnanci areálu už ladí formu, úderem červnových teplých dnů budou návštěvníkům k dispozici, tak pořizujte plavky, rukávky, sluneční brýle ... 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.