Jesenická průmyslovka součástí Cisco akademie

20.07.2020

Stojí za to do tohodle regionu lákat velké firmy, aby tady jejich peníze dělaly na čemkoli, co nám pomůže. Mohou to být aktivity různých korporátních nadačních fondů, můžou to být drobné investiční projekty nebo účelová partnerství.
Je tady skvělá zpráva pro holky a kluky chystající se na studium informačních technologií na jesenickém eMku. To se zařazuje mezi 88 škol v republice, které svým žákům nabízejí prestižní studijní program 'Cisco Networking Academy'. Cisco je přední světová počítačová společnost, co v koronakrizi zabodovala svým online konferenčním nástrojem Webex. Přesně s takovou značkou se jako škola chcete kamarádit ;-)
Cisco akademie je globální program e-learningového vzdělávání zaměřený na znalosti IT a soft skills, jehož absolventi si znatelně vylepší budoucí profesní uplatnění. Studenti se během kurzu dotknou oborů jako je kyberbezpečnost, internet věcí, programování, analytika, digitální gramotnost... všechno dovednosti potřebné pro práci nebo podnikání v oblasti moderních technologií. Dalším benefitem je v dnešní době tolik důležitý networking a průnik do oborové komunity, plus možnost udělat si nějaké certifikace.
Tak se nám zdá, že se to IT na Střední průmyslové škole Jeseník rozbíhá hodně nadějně, držíme pěsti všem, co s tím mají něco společného.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.