Jesenická nemocnice po další investici

05.12.2018

Je to pořád ta stejná písnička, když bude na Jesenicku dobré vzdělávání, kvalitní zdravotnictví a dostatek nájemního bydlení, nebude tématem odliv lidí z regionu. Proto bedlivě sledujeme každý počin, který s těmito záležitostmi hýbe vpřed.
Jesenická nemocnice ohlásila další zkvalitnění poskytované zdravotní péče. Konkrétně jde o investici ve výši 4 miliony korun, která primárně šla na jednotku intenzivní péče čili na oddělení, kde se velmi často jedná o život. Jedná se o sofistikovaný anesteziologický přístroj pro operační sál, který zase o kousek zvyšuje komfort pacientů, a hlavně dává lékařům ještě více informací o stavu operovaných. Polepšila si také lůžková část ARO, kde přibyla centrální monitorovací stanice se šesticí monitorů. Ty dávají ošetřujícímu personálu mnoho detailů o životních funkcích ležících pacientů, však v Jesenické nemocnici ročně podají okolo 2000 anestezií.
Všichni vidíme, že do naší nemocnice bude muset být nalito ještě hodně peněz, vlastník Agel to snad vidí podobně. Tak pojďme být trpěliví. A hleďme na svoje zdraví ještě dříve, ať doktory potřebujeme co možná nejpozději.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.