Jesenická kráska Sára Rapčanová bojuje o finále Miss České republiky

13.07.2022

Tohle už nebude náhoda. Jesenická rodačka Sára Rapčanová byla před dvěma lety ve finále prestižní studentské Miss OK a letos se uchází o finálovou účast samotné Miss Česká republika 2022. Ve svých jednadvaceti letech tak pokouší štěstí v celorepublikové soutěži krásy už podruhé.

Sára aktuálně žije v Brně. Vedle studia práva a kriminalistiky na vysoké škole Ambis pracuje ve firmě vyrábějící designové dveře. Ačkoli na Jeseník nedá dopustit, život v druhém největším městě republiky ji naprosto naplňuje. Přiznává, že do soutěže se přihlásila sama, protože má v životě ráda výzvy. A tohle pro ni byla jedna z nich. Kdo z vás někdy sledoval finálový večer soutěže krásy, musel tu nervozitu křehkých mladých dívek vidět. No, klobouk dolů před každou, která si tohle na sebe dobrovolně uplete. Jestli Sára Rapčanová postoupí, ve volné disciplíně by to mohl být zpěv, s čím se pokusí porotu oslovit. Už od dětství pilně zpívá, během základky navštěvovala jesenickou ZUŠku, čímž zdraví paní učitelku Beťákovou.

Takže: Sára je mezi top deseti semifinalistkami, z nichž do velkého finále mohou postoupit pouze tři. A o těch se začne rozhodovat už ve čtvrtek 14. července! Vyhlášení tří postupujících jmen se dovíme v sobotu 16.7. A protož hlasy veřejnosti jsou semifinalistkám přičítány k dobru, napadlo nás, že kdyby "každý" z vás poslal hlas dívce číslo 7, mohlo by jí hojně hlasující Jesenicko pomoci do finále Miss ČR ;-) Ale musíte to udělat teď hned a tady, počítají se lajky, komentáře a sdílení. Děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.