Jeseničák Tomáš Posker vyvíjí světovou věc

23.02.2018

V online světě je budoucnost lidstva a není to jen o elektromobilu Tesla kdesi ve vesmíru. Digitalizace, robotizace a rostoucí přínos umělé inteligence dávají tušit, že cesta k úspěchu nových byznysů povede přes vývoj chytrých řešení čehokoli pro kohokoli. Rodák z Jeseníku, Tomáš Posker, jedné takové firmě šéfuje. Oscar Senior https://www.oscarsenior.com/cs/ nabízí jednoduché a bezpečné prostředí pro užívání internetu a aplikací pro starší generaci, která si s novými technologie až tolik nerozumí. Vedle poslání provést seniory nástrahami online světa, platforma propojuje seniory se svými dětmi a vnoučaty. Na jedno kliknutí lze uskutečnit videohovor, poslat fotku nebo textovou zprávu, ovládat účty na sociálních sítích apod.
Tomáš Posker už za sebou má několik zajímavých projektů a s Oscar Senior míří opravdu vysoko, vlastně úplně nejvýše, do první ligy - Spojených států amerických. V tuto chvíli produkt vyvíjí ve Varšavě, inkubátoru Google Residency, kam byl vybrán jako jeden z deseti top startupů. Obchodní tým dost maká na vytyčování bitevního pole, což obnáší např. osobní účast na světovém veletrhu CES 2018 v Las Vegas, nebo se teď aktuálně připravuje na představení svého řešení na největší výstavě technologií v Barceloně. Mimochodem o produktu již psali např. New York Times!
Fanděte týmu okolo náruživého sporťáka Tomáše, který sice hodně cestuje, ale základnu si drží tady, na Jeseník nedá dopustit. No a stahujte appku, jasná věc.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.