Jeseníčáci, ukažte své startupy

06.03.2019

Mládeži, zapomeňte na to, že všichni budete bankéři a právníci, že svůj život strávíte v teple korporátní kanceláře. To není budoucnost přinášející štěstí. Úplně něco jiného bychom vám doporučili. Pusťte se do vlastního podnikání. Svoboda, neomezené možnosti příjmů, dovolená kdykoli ...
Univerzita Palackého opět vyhlašuje soutěž Podnikavá hlava, v níž hledá zajímavé podnikatelské nápady z naprosto všech oborů. Vítězi s nejlepším byznys plánem nabízí 70 tisíc korun, hodiny mentoringu a kancelář na rok zdarma! To se nám zdá jako lákavá motivace a s takovými podmínkami už by mohlo na Jesenicku vzniknout něco zajímavého.
Jako není to jenom tak, odborná porota od mladých začínajících podnikatelů bude chtít slyšet kromě popisu záměru i jeho obchodní potenciál, takže průzkum trhu, analýzu konkurence, marketingový plán a také výčet rizik.
Dotaz na studenty jesenických středních škol - nenosíte v hlavě nějaký podnikatelský nápad? Můžete do toho jít i jako tým. Účast v soutěži by byla skvělou zkušeností, i kdyby z toho nebylo první místo, přinutí vás to o svém projektu pořádně zapřemýšlet. Přihlášku pošlete do 30. dubna a pak se nám nezapomeňte pochlubit, že do toho jdete.
Školy, rodiče, nemáte u sebe nějaký podnikatelský potěr?

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies