Jeseníčáci, pojďme pumpnout stravenkáře a pomoci gastru

24.05.2020

Dobře, můžeme stravenky považovat za nesystémovou věc, jenže pořád je to jeden z nejrozšířenějších zaměstnaneckých benefitů, díky kterému hodně Čechů chodí denně na teplé jídlo. Jak víte, zítra se otevřou restaurace, které utrpěly velké ztráty, máme pro vás tip, jak jim pomoci, a ještě z toho něco mít.
Stravenková firma Edenred, jíž znáte přes stravenky a stravenkové karty Ticket Restaurant a Edenred Benefits, vám dává do konce června k dispozici každý šestý oběd zdarma, když na ně budete chodit do restaurací akceptujících výše zmíněné stravenkové karty. Motivace je jednoduchá, dostat vás od plastových krabiček v mikrovlnce na pořádné jídlo do zdejších gastronomických podniků, abyste jim svojí útratou pomohli nakopnout podnikání. Kdo se zaregistruje na www.dorestaurace.edenred.cz a pak 5x poobědvá v restauraci, dostane od Edenredu 131 korun na každé šesté polední menu.
Nevíme, kolik z vás vlastní kartu Ticket Restaurant či Edenred Card, každopádně víme, že řada gastro zařízení tuhle platební metodu umí. V okrese Jeseník jsou to namátkou třeba v České Vsi Šafrán, v Jeseníku Praděd, bistro Guty, Tosca, JVS pizza, Labyrint, Na Koupáku, U Radnice, ve Zlatých Horách Buffet Lukas...
Nejodhodlanější z vás mohou zvládnout až 27 teplých jídel v oblíbeném podniku, což mu zvýší tržby klidně i o 3 tisíce a vy si od Edenredu přijdete na 524 korun. To se vyplatí, ne? ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.