Jedna dobrá zpráva z Jesenické nemocnice

29.06.2020

Jako potenciální pacienti registrujeme všechna drobná zlepšení i větší investice skupiny AGEL do Jesenické nemocnice, na Lipovské ulici se pořád něco děje.
Teď máme pozitivní zprávu pro všechny, které zlobí pohybový aparát, haprují klouby, bolí záda, nebo si přivodili zranění při sportu. Primář ortopedie Jesenické nemocnice MUDr. Jaroslav Kotrč a jeho zástupce MUDr. Tomáš Kocourek absolvovali náročný kurz sonografie pohybového systému a stali se držiteli evropského certifikátu. Díky tomu ortopedická ambulance zvládne pacienty vyšetřovat nově nadstandardní ultrazvukovou diagnostikou kloubů i svalového a šlachového aparátu. Tohle vylepšení umožní vyšetřovat pacienty i v pohybu, díky ultrazvuku mohou lékaři aplikovat léčebné obstřiky apod. Jesenická ortopedie disponuje potřebným ultrazvukovým přístrojem, s jehož využitím v ordinaci vyšetří několik set pacientů měsíčně.
Oba doktoři se připravují na další kurz. Ten podstoupí v září, aby si rozšířili portfolio realizovatelné zdravotní péče. Možná už brzo budete na positivJE číst o dalším zkvalitnění ortopedie na Jesenicku.

Foto (zdroj): Jesenická nemocnice

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.