Jeden z nejúspěšnějších tvůrců internetového obsahu vyrostl tady

19.04.2018

Dnešní svět je fakt rychlý, vše kolem nás se mění a hodně poznat to jde například v tom, jak spolu lidé komunikují, přes jaké platformy, co je baví, čemu dávají palec nahoru... OK, ne všem z nás je to po chutí, ale co naplat, budoucnost patří technologiím.
Přijmeme-li tento vývoj, pak nám musí dělat radost velký úspěch Petra Melicheríka alias Erika Meldika, který se v Česku vypracoval mezi jednoho z nejúspěšnějších online marketérů. Se svým kamarádem Čeňkem Stýblem (duo ViralBrothers) se snažili zamakat i na úspěchu ve světovém měřítku. Všichni určitě znáte z Youtube jejich sérii ulítlých virálních videí 'Debilní kecy', které se bez problémů dostávaly na sledovanost v řádech milionů. To z Erika udělalo v Česku jednu z nejvlivnějších osob v online prostředí.
Erik Meldik (Petr Melicherík) - kreativec, scénárista, kameraman, režisér, herec, střihač a marketér se internetu věnuje prakticky celý svůj profesní život. Má za sebou práci pro internetovou televizi Stream, sérii Debilní kecy, desítky super úspěšných virálních videí a pranků. Natočené naschvály nejčastěji odskákal jeden z dvojice ViralBrothers. A práce se jim zřejmě dařila, neboť český Forbes zařadil Erika svého času do vlivného seznamu '30 pod 30', tj. top 30 mladých Čechů a Češek ve věku do 30-ti let, kteří mají náběh na to stát se úspěšnými.
Dneska se Erik věnuje hlavně tomu, že publikuje videa mapující život jeho rodiny a kupodivu i o tento materiál je mezi diváky zájem.
Však si pusťte ta nejlepší videa z dob ViralBrothers, určitě se u nich pobavíte https://bit.ly/1ILJLio.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.