Javorník pouští na realitní trh 14 pozemků pro rodinné domy

23.01.2022

Kdo aktuálně neřeší bydlení, ten neuvěří, jak slabá nabídka nemovitostí na Jesenicku je. Prakticky nula startovacích bytů pro mladé, potřebný počet nájemních bytů jakýchkoli dispozic, aby člověk pohledal a pozemky pro výstavbu rodinných domů nejsou zrovna přebytkovým zbožím.

Jako na smilování čeká nemovitostní trh na každou změnu územního plánu, která vrhne mezi zájemce stavební parcely, na každou naplánovanou výstavbu bytového domu, na každý nový inzerát v nabídce realitní kanceláře.

Kdo máte v úmyslu stavět a líbilo by se vám v Javorníku, měli byste vědět, že javornická radnice připravila k prodeji 14 parcel a do prodeje jdou za velmi příznivých podmínek. Tři sta korun za metr čtverečný plus daň, tak zní nabídka města. Lokalita Ves by se po kompletním prodeji a dokončení výstavby mohla zvětšit o nějakých klidně i 40 občanů. Pro potenciální kupující je určitě zajímavou informací, že pozemky jsou na rovině a nemají přes tisíc metrů čtverečných, takže kupní cena nebude tou největší sekerou rozpočtu, to přijde až při stavbě ;-)

Kontaktujte javornickou radnici, chtějte detaily, možná tam bude podmínka trvalého bydliště, uvidíte.

Foto (zdroj): město Javorník

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.