Jak se vám žije v Olomouckém kraji, v Jeseníkách?

13.02.2022

Patříme do Olomouckého kraje, pro který můžete až do konce února hlasovat v soutěži 'Kraj mého srdce', kde od vás možná máme právo očekávat něco jako "automatický hlas", ale my věříme, že Olomoucký kraj má šanci na váš hlas i z objektivních důvodů. Prostě proto, že je krajem vašeho srdce ;-)

Naše sebevědomí pramení z toho, že tenhle region je rozmanitý, což dokladuje hojná návštěvnost, k níž Jesenicko se svojí oblíbeností mezi turisty hojně přispívá.

Celkem v osmi kategoriích se uchází 14 krajů včetně Prahy o hlasy a vy můžete klikat na OLkraj, pokud vám přijde fajn jako cíl letní dovolené (pěší/cyklo), jako nej místo pro zimní radovánky, jako ideální lokalita na výlety s dětmi, výlety na koni, jako lázeňská destinace, jako kraj, kam je dobré zajet pro adrenalinové zážitky, jako na památky bohaté místo či jako folkóru zaslíbená část republiky.

Jsme si jisti, že do každé kategorie byste dokázali vymyslet nejméně jedno místo z Jesenicka. Zkuste to s námi - Rychlebské stezky, Ramzová, Červenohorské sedlo, Petříkov, Lesní bar, lázně v Jeseníku a Lipové, Adrenalin park Česká Ves, Jánský Vrch...

Hlasujte tady.

Foto (zdroj): Michal Klajban

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.