Jak dobrá máme na Jesenicku turistická informační centra?

22.08.2021

Na Jesenicko přijíždí desítky tisíc návštěvníků a jezdí sem za aktivním odpočinkem, památkami, sportem i regenerací. I přes rostoucí počty těch, kteří si itinerář dovolené poskládají díky internetu, případně v mobilních aplikacích, je pořád velká skupina turistů, která si chodí pro mapy, tipy a rady do turistických informačních center. Vlastně vy tam možná chodíte pro lokální produkty nebo upomínkové předměty, že ano? Role informačních center je pro cestovní ruch stále nezastupitelná.

Vzhledem k výše řečenému je důležité sledovat kvalitu Íček, protože i ona mají vliv na spokojenost, a tudíž reputaci Jesenicka v očích jeho návštěvníků. Nemáte chuť se k jejich úrovni lehce vyjádřit? Portál 'Kam po Česku' představuje všechna turistická informační centra okresu (i celé ČR) a dává vám možnost jednomu z nich poslat hlas (do 31.8.2021). Tušíme, že se to "zvrhne" v souboj měst/obcí, v nichž hlasující bydlí, ale to nevadí, aspoň vás motivujeme se na to vaše IC podívat ;-) Pochopitelně dát hlas můžete jakémukoli centru v rámci celého Česka.
Koho v soutěži za nás najdete? Nové Městské informační centrum Javorník sídlící v opravené budově Soud, kterým vloni prošlo přes 12 tisíc lidí. Zlatohorské MIC, co v roce 2020 obsloužilo skoro 8 tisíc příchozích. U známého jesenického informačního centra v Katovně můžeme posloužit pouze počty návštěvníků za rok 2018, bylo jich přes 26 tisíc. Dále svůj hlas můžete dát třeba Lázeňskému informačnímu centru Priessnitzových lázní, Turistickému informačnímu centru Vidnava, nebo Informačnímu centru v Lipové-lázních.

Tak šťastnou ruku s hlasováním, a hlavně ještě užívejte prázdniny.

Foto (zdroj): Kampocesku.cz

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.