Inovace v podání Kostka koloběžky

06.02.2020

Jdeme teď na tenký led, neb víme, jak vyhraněná je diskuze na téma 'elektrokola ANO x NE' a ejhle, do rétorických cvičení odpůrců proti zastáncům a zastáncům proti odpůrcům přihazujeme další polínko - elektrické koloběžky. Jenomže přátelé, my si tenhle populární dopravní prostředek bereme za téma z trochu jiného důvodu. Tím důvodem jsou inovace.
Tým okolo zakladatele Marka Kostky se opět vytáhnul, když na trh dostal 100% české e.kolobky, které ať se vám to líbí nebo ne, prostě nacházejí svoje místo na trhu. Je to reakce na trendy mikromobility a elektromobility, jenže 'Kostkovci' nechtěli přijít s klasickým scooterem, chtěli a vyvinuli koloběžku, která i s elektromotorem zůstává stále koloběžkou, tím zdravým dopravním prostředkem a motor je jen jakousi přípomocí. Na světe tak je unikátní chytrá elektrokoloběžka, jejíž systém je založený na senzorech umístěných v náboji, což vám pomůže k úplnému soužití s kolobkou. Ta bude přidávat a ubírat výkon přesně tehdy, kdy to budete potřebovat. Další cool vychytávkou je, že nastavení motoru ladíte prostřednictvím mobilní aplikace, kde například volíte velikost dopomoci při odrazu nebo třeba vzdálenost, po kterou koloběžka udržuje rychlost.
Nemůžeme si pomoct, prostě nás hřeje, že v regionu máme firmu, která tyhle, troufáme si říci světové inovace, přináší. Nechť je vám inspirací, ať podnikáte v čemkoli, všechno jde vylepšit, upgradovat, modernizovat, aktualizovat...

Foto (zdroj): archiv Kostka koloběžky

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.