Hotel Křížový vrch je pecka

14.06.2018

Jsme šťastní, že kvalita služeb v cestovním ruchu jde nahoru, i když by mohla rychleji. Každopádně už dnes jsou zde podniky, které snesou nejpřísnější měřítka. 100 % je jedním z nich Hotel Křížový vrch. Všichni ho znáte, mnozí jej navštěvujete, někteří jste jej už párkrát doporučili.
Pokud něco dělá zdejšímu kraji takovou čest, musí o tom positivJE napsat a nám se zkrátka líbí, jak je rodinný hotel veden a jak špičkové služby poskytuje. Prioritou je nepochybně ubytování, jež návštěvníkům naskýtá opravdu skvostné výhledy v samém srdci přírody. Jenže restaurace je určena i pro nás, zdejší, a že třeba steaky páni kuchaři ovládají. Přičtěme k tomu nestandardní služby v podobě fakt krásného wellnessu, možná nejhezčího na Jesenicku, třeba malé privátní kino, věžičku s impozantním výhledem, a to vše v opravdu top kvalitě.
Hotel ovládá už dlouho rodina Planých a současná provozovatelka Lucie Planá odvádí dobrou práci. Důkazem je často plné parkoviště, vysoké hodnocení na různých rezervačních portálech, na poměry v gastronomii stabilní personál, a hlavně úžas turistů, když sem přijíždějí poprvé. Klobouk dolů. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.