Holka z marketingu Anna Nezvalová

21.09.2023

Aktuálně žije v Praze, ale za jen o něco jiné konstelace by klidně mohla žít na Jesenicku. Je na začátku své profesní dráhy, nicméně hned její první zaměstnání by do určité míry šlo dělat distančně. Mladou holku s jesenickým gymplem v kapse už od dětství provází láska k cestování, a to v jakékoli situaci. Jestli přes školu v rámci studia (Dánsko, Švýcarsko) nebo coby houslistka Smyčcového orchestru Jeseník. Jakýkoli závan mezinárodna se hodí. Mimochodem, houslím se věnovala 15 let.

Že svoji kariéru startuje zajímavým směrem ukázaly už stáže, které absolvovala během studia pražské VŠE. Její praktické dovednosti byly formovány ve dvou prestižních firmách. Dva a půl roku pracovala v české pobočce mezinárodní poradenské firmy Deloitte, později si střihla půl roku stáže u světové kosmetické značky L'Oréal.

Proto nemůže překvapit, že po absolvování Juniorní Akademie u největší vzdělávací platformy pro marketér(k)y #HolkyzMarketingu dostala nabídku u nich pracovat jako součást jejich marketingového týmu. Abychom doplnili vaše případné mezery ve znalostech, kdo a co jsou #HolkyzMarketingu. Jde o firmu zabývající se vzděláváním holek i kluků v marketingu. Ať už jde o začátečníky, nebo ostřílené marketéry. Mimo jiné zkouší do oboru lákat lidi úplně jiných profesí, které nebaví to, čím se aktuálně živí. A takových lidí po Česku prý není úplně málo.

My v positivJE se chceme s Aničkou kamarádit, protože bychom platformu #HolkyzMarketingu chtěli přivést do Jeseníku. I tady jsou ženy na rodičovské chystající návrat do práce anebo ženy chodící do ne zcela naplňujícího zaměstnání. Udělat z nich odbornice na sociální sítě, na budování značky, na online placenou reklamu apod., by pro ně mohl být zajímavý profesní restart. Tím spíš, když vše kolem digitálního marketingu je do značné míry práce vykonávatelná na dálku. Ostatně dostatek odborníků na marketing by uvítaly také místní firmy.

Aniččin příběh může posloužit jako ukázka toho, jak lidi dovede Jeseník udržet, nabídne-li jim potřebnou infrastrukturu a hlavně komunitu, což my bychom očekávali přesně od uvažovaného městského inovačního a kreativního centra. Mimochodem, 24. října pořádáme s městem Jeseník seminář na téma kariéra žen o všem, co s tím souvisí, tj. nabídka zkrácených úvazků a přístup zaměstnavatelů, kariérní rozvoj, kapacita školek, podpora mladých rodin…

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies