Hodina stresu ve Zlatých Horách

20.04.2019

Tohle je další kamínek do mozaiky příležitostí, které se nám i návštěvníkům regionu nabízí, když vymýšlíme, co s volným časem a venku třeba není ideální počasí. Na tomhle Jesenicko vůbec obrovsky zapracovalo v posledních letech, vyrojilo se tu mnoho zajímavých indoorových možností.
Pokud chcete zažít trochu stresu a máte chuť zapojit logické uvažování, zarezervujte si hodinu v nové únikové hře 'Honba za zlatem', kterou najdete poněkud očekávatelně v někdejší Mekce zlatokopectví našeho regionu, ve Zlatých Horách. Druhé největší město okresu znatelně šlape do rozvoje cestovního ruchu, tahle hra je toho dalším důkazem.
Ve hře si zahrajete na bandity, kteří do Zlatých Hor přijeli vykrást hotelový pokoj obchodníka se zlatem. Plán však zadrhnul poté, co lupiče někdo zamknul v pokoji a přivolal policii. Od té chvíle hráčům běží časový limit 60 minut, během nichž se musí vypořádat s několika logickými úlohami, jejichž vyřešení jim postupně odemyká zámky. Kdoví, jestli to stihnou.
Hru najdete na náměstí Svobody, tak spřádejte plány na akční výlet do Zlatých Hor. A propo, pokud najdete v únikových hrách zalíbení, zahrejte si Hunohrad na Rejvíze a Bláznivý úklid v Jeseníku. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.