Hledáme nejlepšího podnikatele Jesenicka

09.10.2020

Zrovna vám nemusíme říkat, co pro Jesenicko znamenají podnikatelé. Jejich firmy, jejich produkty, jejich nápady a invence, koneckonců i jejich peníze. A každý, kdo se snaží živit 'sám na sebe' a ještě k tomu třeba dávat práci jiným, zasluhuje uznání.
Něco podobného si už 21 let myslí česká pobočka poradenské společnosti EY, která vyhlašuje národní kolo asi nejprestižnější světové soutěže 'EY Podnikatel roku', a právě teď (do 21. října) probíhá přihlašování podnikatelů se zajímavým, a hlavně úspěšným příběhem. Čtenáři positivJE asi ne, ale chtěli-li by někdo tvrdit, že na Jesenicku tak dobrý nikdo není, dovolíme si připomenout, že v roce 2012 vyhrál krajské kolo Josef Žáček, zakladatel Česko-slezské výrobní, o rok později putovala cena do rukou majitele Fenixu Cyrila Svozila.
Kdo máte tip na podnikatele, který je ve svém oboru fakt dobrý, je mu totálně oddán, k tomu je inovátorem a tvůrcem hodnot a společensky zodpovědný, napište nám jeho jméno na positivje@positivje.cz.
Dokonce jsou vypsány 4 kategorie (vítězové krajských klání postupují do celorepublikového kola, vítěz ČR pak jede na světové finále do Monte Carla). Přemýšlejte o nominantovi na hlavní cenu 'Podnikatel roku', ale zkuste navrhnout někoho i na 'Technologického podnikatele roku'. Zajímavé návrhy mohou zaznít rovněž z řad mladých talentovaných lidí (pod 30 let), pro ně je určeno ocenění 'Začínající podnikatel roku'. Že i na Jesenicku roste význam sociálního rozměru podnikání lze potvrdit přihlášením se do kategorie 'Společensky prospěšný podnikatel roku'.
Tohle ocenění je pro firmu docela prestižní a připustíme-li, že je ohodnocením také jejich zaměstnanců, dávalo by smysl na Jesenicko pohár 'EY Podnikatel Olomouckého kraje' zase dostat. No tak, dejte tomu dvě minuty a někoho nám navrhněte ;-)

Foto (zdroj): archiv EY Podnikatel roku

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.