Hlasujeme pro nejlepšího sportovce okresu Jeseník

03.03.2024

Každý rok touhle dobou se chystá vyhlašování Nejúspěšnějšího sportovce roku 2023 okresu Jeseník, přes redakci positivJE procházejí jména kvalitních sportovců a všichni nás zajímají.

Ocenění nejlepších sporťáků můžete ovlivnit i vy. Anketu pořádající Česká unie sportu vyhlašuje několik kategorií, mezi nimi hledá i hvězdu veřejnosti. Co kdybychom vás požádali, abyste někomu dali hlas? Nabízíme přehled, kdo se o něj uchází.

Běžci na lyžích z Fenix Ski Teamu Jeseník Adam Fellner, Matěj Gajdoš, Anna Milerská a celý oddíl, orientační běžec TJ Zlaté Hory Honza Mrkvica, karatisté Adam Posker a Tereza Nedavašková z Karate Klubu Jeseník, mladý fotbalista TJ Zlaté Hory Matyáš Weiss, gymnastka klubu La Pirouette Jeseník Anna Kofroňová, Nela Smolíková, Zuzka Krátká a Ondřej Lapčík z cyklistického klubu Force Team Jeseník, mažoretka Dominika Ambrozy z JES Teamu Jeseník, vzpěrači TJ Zlaté Hory Daniela Poláková a Milan Greguš, bojovníci Jiu-Jitsu Jeseník Tereza Hošková a Rostislav Ivan, mikulovický kulturista Pavel Kostorek, bikerka TJ Zlaté Hory Lenka Kašparová, fotbalový tým U15 FK Warex Jeseník, Raft Team H2O Jeseník, trenér divizního FK Jeseník Libor Sláma a hendikepovaný cyklista z TJ Zlaté Hory Tomáš Kajnar.

Hlasovat pro až pět z nich můžete zde. Zatleskat těm nejlepším půjde v pondělí 8.4. v sále IPOS (18hod.).

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.