Hlas Jesenicka putuje přes senátora Adámka do Prahy

04.09.2019

Nevíme, zda to vidíte podobně, ale nám se zdá, že Jesenicko dosud nemělo tak aktivního senátora zastupujícího náš region, jakým je Miroslav Adámek www.MirekAdamek.cz. Víme, že se nemá přeceňovat vliv jednoho politika úřadujícího "v daleké Praze", ale na druhou stranu jsme přesvědčeni, že kdo chce, je schopen problémy Jesenicka v hlavním městě tlumočit.
Senátor Adámek naplňuje už první předpoklad, tedy že cestuje po regionu, navštěvuje místa a akce, mluví s lokálními politiky i běžnými lidmi a zajímá se o jejich trable, aby z nich posléze pro sebe vyvodil zadání pro práci v Senátu České republiky. Krásně se to ukázalo na snaze ubojovat lázeňské poplatky pro všechny skupiny lázeňských hostů. Dalším tématem Mirka Adámka je rychlý internet do celého okresu, což je rovněž strategická věc.
Co je důležité a co vám chceme říci je, že od včerejška má senátor Adámek svoji kancelář i v Jeseníku. V ní bude každé první úterý v měsíci (14-16 hod.) k dispozici každému z vás, najdete jej v budově Iposu na ulici Karla Čapka. Tam na něj hrňte svoje nápady, řekněte mu o politicích všechno to, co normálně říkáte leda v hospodě..., jen ať ví ;-)
Panu senátorovi přejeme, ať se mu podaří zhmotnit co nejvíce slibů. Ostatně právě podle toho jej voliči z Jesenicka budou hodnotit.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.